KURUMSAL
MESBEK
KATALOG
KURUMSAL
Şirketimiz,

MESBEK DÖKÜM Alt yapı inşaat sektörünün ihtiyacı olan, Sfero döküm ve gri döküm, (Rögar) Baca Kapağı, Telekom, Elektrik, Gaz ve Petrol kapakları, Yağmursuyu Izgarası, Kanal ızgaraları, Polimer Hazır kanallar, Süzgeç, Kelepçe, Bank Oturma Grubu, Kaldırım Engel Elemanı, Ferforje, Kablo Koruyucu gibi ürünlerin; Müşterilerinin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda üretim ve tedariğini sağlamak üzere yenilikçi ve genç beyinler tarafından Şubat 2018 de İstanbul’da kurulmuştur.

Kuruluşundan itibaren edindiği güvenilir, kalite ve verimlilik ilkeleri ile teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık olma vizyonu çerçevesinde, daima ileri teknoloji ve dünya standartlarında ürünler ile sektörünün liderliğini üstlenmiştir. Tesislerindeki Ar-Ge ekibi ile daima yenilikçi, kaliteli ve yüksek performanslı yeni ürünler tasarlayıp üreterek sektörüne lokomotif olmaya devam etmektedir.

Genel olarak Maden, Metalurji, Makine, Tarım, Kimya, Otomotiv ve İnşaat sektörlerine her türlü Pik, Sfero ve Çelik Döküm üretim yapmaktadır. Özellikle İnşaat sektörüne Baca Kapağı, Yağmursuyu Izgarası, Süzgeç, Kelepçe, Bank Oturma Grubu, Kaldırım Engel Elemanı, Ferforje, Kablo Koruyucu gibi ürünler üretmektedir.

Önce Kalite ilkesini, üretimin her aşamasını sürekli kontrol eden laboratuvar sistemi ve ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, BSI, TSE, TSEK, SASO sertifikaları ile yaşatmaktadır. İlkelerimizden taviz vermeksizin MESBEK markası ile Türkiye sektörüne lokomotif olmaya, müşterilerine kaliteli ürün sunmaya ve ülke ekonomisine değer katmaya devam edecektir.

MESBEK DÖKÜM, İSTİKAMET DÖKÜM’ün Türkiye Tek yetkili satıcısıdır.